دنیای کشتی

جدیدترین اخبار کشتی ایران

مسابقات انتخابی کشتی آزاد بزرگسالان استان کرمانشاه -جام شورای شهر- برگزار شد.

 این مسابقات با شرکت 270 کشتی گیر طی سه روز در سالن شش هزار نفری امام خمینی (ره) برگزار شد و پس از برگزاری 311 کشتی، نفرات برتر مشخص شدند.

در پایان این رقابت ها تیم های کرمانشاه با 77 امتیاز، اسلام ابادغرب با 63 امتیاز، هرسین با 42 امتیاز، صحنه با 35 امتیاز، کنگاور با 32 امتیاز و سرپل ذهاب با 27 امتیاز، اول تا ششم شدند.

 نفرات اول تا سوم اوزان مختلف نیز به این ترتیب می باشند:

وزن 50 کیلوگرم: پیمان کریمی از کرمانشاه (اول)، جواد کهریزی از کرمانشاه(دوم)، شهاب امیری از هرسین و حسین اکبری از اسلام آباد (مشترکا سوم).

وزن 55 کیلوگرم: فریدون آروین از کرمانشاه (اول)، فتحعلی گیلانی از گیلانغرب (دوم)، وحکیم کوشکی از کرمانشاه  و بهروز محمدی از اسلام آباد(مشترکا سوم) 

وزن 60 کیلوگرم: مرتضی قلعه شاهینی از اسلام آباد (اول)، مسعود قهرمانی از کنگاور(دوم) و رضا شهبازی از کرمانشاه و حمیدرضا قاسمی از اسلام آباد (سوم).

وزن 66 کیلوگرم: محمد جواد حمیدی از اسلام آباد (اول)، فرهاد رستمی از کرمانشاه(دوم) و سید معصوم رضوی از صحنه (دوم) و حمیدرضا افضلی از کرمانشاه (سوم)

وزن 74 کیلوگرم: مسعود حیدریان از کرمانشاه (اول)، علی رحیمی از کرمانشاه (دوم) و کیوان سیفعلی از کرمانشاه و فرحاد محمودی از اسلام آباد(مشترکا سوم)

وزن 84 کیلوگرم: یاسر رضائیان از کرمانشاه (اول)، هوشنگ کاظمی از هرسین(دوم) و مهدی ایمانی از قصرشیرین و وحید قلعه کهنه از کرمانشاه (مشترکا سوم)

وزن 96 کیلوگرم: جعفر دلیری از کرمانشاه (اول)، بهادر کریمی از کرمانشاه (دوم) و امیررضا جعفری از کرمانشاه و مصطفی نجاتی از کرمانشاه ( مشترکاسوم)

وزن 120 کیلوگرم: سعید امیری از کرمانشاه (اول)، سید یونس جعفری از صحنه (دوم) و شبیر زرافشانی از کرمانشاه و فرزاد دلیری از کرمانشاه ( مشترکاسوم).

نوشته شده در سه شنبه هفدهم بهمن ۱۳۹۱ساعت 19:49 توسط حامد|